• مسابقات یوگای (بانوان و آقایان) قهرمانی کارگران استان اصفهان همزمان با روز جهانی یوگا برگزار شد

     

  • گروه کوهنوردی باشگاه کارگران اصفهان به  قله هزار بام استان کرمان  صعود کرد

  • فریبا درخشنده نخستین مدال کاروان ایران در رقابت‌های کمپانی های جهانی در  ایتالیا را کسب کرد

     

  • چهارمین فستیوال شنا دختران و فستیوال داخلی واترپلو آقایان آکادمی های ورزشی فولادمبارکه اصفهان برگزار شد.

     

  •  

     زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تفریحی کارگران شهرستان کاشان آغاز بکار نمود.

  • مسابقات متمرکز دارت کارگران گروه صنایع گیتی پسنداصفهان برگزار شد۔

     

  • رئیس ورزش کارگری استان اصفهان عید سعید قربان و قهرمانی اصفهان در بدمینتون کارگری کشور را تبریک گفت

     

  • هفت بازیکن شایسته کبدی استان  اصفهان به اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی سالنی و ساحلی کشور دعوت شدند

     

  • پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی شرکت اصفهان چالاک  گیتی پسند برگزار شد

     

  • رقابتهای فوتسال شرکت پالایش نفت جی با قهرمانی تیم فوتسال شهید سجادی  ایستگاه پایانی رسید

     

  • کوهنوردان باشگاه کارگران استان اصفهان به قلل آروین و کمال در آذربایجان شرقی صعود کردند.

     

  •  

     

  • مسابقات تیراندازی کمان استان اصفهان (آقایان و بانوان)  به میزبانی باشگاه ورزشی سیمان اصفهان برگزار شد

     

  •  باشگاه کارگران استان اصفهان  مقامهای نخست  تیمی و انفرادی رقابتهای بدمینتون مردان قهرمانی کارگران کشور را کسب کرد

     

  • آتش نشانان کاشان قهرمانی رقابتهای جام حذفی و گل کوچک مردان کارگر شهرستان را کسب کردند

     

  •  

     

  • شرکت صنایع نخ قهرمانی مسابقات فوتسال کارگران شهرستان خوانسار در سال 1403 را کسب کرد
  • مهندس عرب بیگی رئیس شورای اسلامی شهر کاشان از مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران شهرستان بازدید کرد

     

  •  اولین فستیوال بزرگ آکادمی ورزشی شنا فولاد مبارکه اصفهان در دو بخش دختران و پسران برگزار شد.

افتخاری دیگر برای ورزش استان اصفهان
شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲
0 نظر
317 بازدید

افتخاری دیگر برای ورزش کارگران استان اصفهان
 منصور زیدی رئیس انجمن فوتبال روی میز کارگران استان اصفهان قهرمانی مسابقات فوتبال رومیز   هشتمین المپیاد بازنشستگان تامین اجتمایی کشور را کسب کرد
این  المپیاد از تاریخ ۲۳  لغایت  ۲۶ ابانماه به میزبانی  استان آذربایجان  غربی شهرستان ارومیه برگذار گردید
در پایان رقابت ورزشکاران ۲۸ استان ،نمایندگان  استانهای  اصفهان . مازندران و قزوین به ترتیب  مقامهای  اول تا سوم را کسب کردند

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر