•  هفته اول رقابتهای والیبال جایزه بزرگ بانوان  کارگران شهرستان لنجان برگزار شد

  • مسابقات تنیس روی میز بانوان  پرسنل شاغل مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد

     

  • برگزاری مسابقات تنیس روی میز پرسنل شاغل و بازنشسته مخابرات منطقه اصفهان
  •  مسابقات دارت کارکنان شرکت کیسه بافی اصفهان در دو رده آقایان و بانوان  برگزار شد

  •  گروه کوهنوردی شرکت ساخت تجهزیات سپاهان مپنا به قله کوه شاخک استان اصفهان صعود کرد

  • مسابقات ضربه امتیازی فوتبال کارکنان گروه صنایع گیتی پسند برگزارشد۔

     

  • بخشنامه مسابقات انتخابی تنیس روی میز قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1403

     

  • مرحله نهایی مسابقات ضربه امتیازی فوتبال مدیران گروه صنایع گیتی‌پسند در سال 1403 برگزار شد.

     

  • اعضا تیم باشگاه کوهنوردی شرکت پلی اکریل ایران به بلندترین قله رشته کوه دنا بیژن 3 صعود کردند.
  •  احکام رئیس و اعضاء هیات رئیسه انجمن‌ تکواندو هیات ورزش کارگری استان اصفهان اعطاء شد

     

  • پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی شرکت سامان گستر گیتی پسند برگزار شد .

     

  •  بخشنامه مسابقات انتخابی کاراته قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1403

  • کت سیمان قهرمان دومین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان اردستان گردید.
  • سومین همایش کوه گشت کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد

     

  • علی بهبودی‌فر ورزشکار فولاد مبارکه اصفهان رکوردار چرخش توپ بسکتبال در گینس شد.

     

  • رئیس ورزش کارگری استان اصفهان به مناسبت حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیام تبریک صادر کرد.
  • فستیوال آکادمی فوتبال فرزندان کارکنان فولاد مبارکه به میزبانی مجموعه فردوس اصفهان برگزار شد.

     

  • پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی شرکت سپهر فوم گیتی پسند اصفهان برگزار شد.

     

  • مراسم اعطاء احکام مسئولان انجمنهای جودو و تنیس روی میز هیات ورزش کارگری استان اصفهان برگزار شد

     

برگزاری مسابقات شطرنج پرسنل شاغل و بازنشسته مخابرات منطقه اصفهان
یکشنبه ۱۰ تير ۱۴۰۳
0 نظر
542 بازدید

به گزارش روابط عمومی هیات و اداره امور ورزش کارگران استان اصفهان - مسابقات شطرنج کارکنان مخابرات اصفهان در بخش آقایان روز چهارشنبه 6 تیرماه 1403 در تالار کوثر مجموعه ورزشی شهدای مخابرات برگزار گردید.
در این دوره از مسابقات تعداد 21 نفر از کارکنان شاغل و بازنشسته در 5 دور و به روش سوییسی باهم به رقابت پرداختند و در پایان دور پنجم و طی رقابتهایی بسیار نزدیک و حساس نفرات برتر مسابقات به شرح زیر معرفی شدند.

مقام اول : آقای کاظم قنبرپور از کانون بازنشستگان
مقام دوم : آقای امرالله فیروزه از کانون بازنشستگان
مقام سوم : آقای جمشید حسنی از کانون بازنشستگان (زرین شهر)
*در بخش بانوان نیز شرکت کنندگان بصورت دوره ای و به روش سوییسی باهم به رقابت پرداختند و در پایان مسابقات نفرات برتر مشخص و به شرح زیر معرفی گشتند.

مقام اول : خانم آذین قنبرپور از اداره برنامه ریزی
مقام دوم : خانم زهرا امیراحمدی از معاونت شبکه
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر