• گروه کوهنوردی باشگاه کارگران اصفهان به  قله هزار بام استان کرمان  صعود کرد

  • فریبا درخشنده نخستین مدال کاروان ایران در رقابت‌های کمپانی های جهانی در  ایتالیا را کسب کرد

     

  • چهارمین فستیوال شنا دختران و فستیوال داخلی واترپلو آقایان آکادمی های ورزشی فولادمبارکه اصفهان برگزار شد.

     

  •  

     زمین چمن مصنوعی مجموعه ورزشی تفریحی کارگران شهرستان کاشان آغاز بکار نمود.

  • مسابقات متمرکز دارت کارگران گروه صنایع گیتی پسنداصفهان برگزار شد۔

     

  • رئیس ورزش کارگری استان اصفهان عید سعید قربان و قهرمانی اصفهان در بدمینتون کارگری کشور را تبریک گفت

     

  • هفت بازیکن شایسته کبدی استان  اصفهان به اولین مرحله اردوی آماده سازی تیم ملی کبدی سالنی و ساحلی کشور دعوت شدند

     

  • پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی شرکت اصفهان چالاک  گیتی پسند برگزار شد

     

  • رقابتهای فوتسال شرکت پالایش نفت جی با قهرمانی تیم فوتسال شهید سجادی  ایستگاه پایانی رسید

     

  • کوهنوردان باشگاه کارگران استان اصفهان به قلل آروین و کمال در آذربایجان شرقی صعود کردند.

     

  •  

     

  • مسابقات تیراندازی کمان استان اصفهان (آقایان و بانوان)  به میزبانی باشگاه ورزشی سیمان اصفهان برگزار شد

     

  •  باشگاه کارگران استان اصفهان  مقامهای نخست  تیمی و انفرادی رقابتهای بدمینتون مردان قهرمانی کارگران کشور را کسب کرد

     

  • آتش نشانان کاشان قهرمانی رقابتهای جام حذفی و گل کوچک مردان کارگر شهرستان را کسب کردند

     

  •  

     

  • شرکت صنایع نخ قهرمانی مسابقات فوتسال کارگران شهرستان خوانسار در سال 1403 را کسب کرد
  • مهندس عرب بیگی رئیس شورای اسلامی شهر کاشان از مجموعه ورزشی و تفریحی کارگران شهرستان بازدید کرد

     

  •  اولین فستیوال بزرگ آکادمی ورزشی شنا فولاد مبارکه اصفهان در دو بخش دختران و پسران برگزار شد.

  • مسابقات طناب کشی کارگران شرکتهای ذوب آهن اصفهان و گاز سوزان نجف آباد برگزار شد

در ادامه مسابقات ورزشی کارگران گروه صنایع گیتی پسند اصفهان
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۴۰۲
0 نظر
325 بازدید


مسابقات تنیس روی میز کارکنان گیتی پسند برگزار شد۔
هفتمین دوره مسابقات تنیس روی میز کارکنان گروه صنایع گیتی پسند با حضور ۷۲ نفر از ۱۴ واحد تحت پوشش گروه صنایع گیتی پسند به میزبانی شرکت مونا پلیمر بدگزار گردید۔مسابقات مذکور از طریق جدول یک حذفی اجرا ونفرات برتر به شرح زیر معرفی شدند۔
مقام اول رضا هاشمی از شرکت سپهر پلیمر
مقام دوم علیرضا ترابی از شرکت آتی لوله
مقام سوم مشترک،ابراهیم شبان زاده از شرکت مونا پلیمر و رسول بهرامی از شرکت سپهر پلیمر۔

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر