•  هفته اول رقابتهای والیبال جایزه بزرگ بانوان  کارگران شهرستان لنجان برگزار شد

  • مسابقات تنیس روی میز بانوان  پرسنل شاغل مخابرات منطقه اصفهان برگزار شد

     

  • برگزاری مسابقات تنیس روی میز پرسنل شاغل و بازنشسته مخابرات منطقه اصفهان
  •  مسابقات دارت کارکنان شرکت کیسه بافی اصفهان در دو رده آقایان و بانوان  برگزار شد

  •  گروه کوهنوردی شرکت ساخت تجهزیات سپاهان مپنا به قله کوه شاخک استان اصفهان صعود کرد

  • مسابقات ضربه امتیازی فوتبال کارکنان گروه صنایع گیتی پسند برگزارشد۔

     

  • بخشنامه مسابقات انتخابی تنیس روی میز قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1403

     

  • مرحله نهایی مسابقات ضربه امتیازی فوتبال مدیران گروه صنایع گیتی‌پسند در سال 1403 برگزار شد.

     

  • اعضا تیم باشگاه کوهنوردی شرکت پلی اکریل ایران به بلندترین قله رشته کوه دنا بیژن 3 صعود کردند.
  •  احکام رئیس و اعضاء هیات رئیسه انجمن‌ تکواندو هیات ورزش کارگری استان اصفهان اعطاء شد

     

  • پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی شرکت سامان گستر گیتی پسند برگزار شد .

     

  •  بخشنامه مسابقات انتخابی کاراته قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 1403

  • کت سیمان قهرمان دومین دوره مسابقات فوتسال کارگران شهرستان اردستان گردید.
  • سومین همایش کوه گشت کارکنان اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اصفهان برگزار شد

     

  • علی بهبودی‌فر ورزشکار فولاد مبارکه اصفهان رکوردار چرخش توپ بسکتبال در گینس شد.

     

  • رئیس ورزش کارگری استان اصفهان به مناسبت حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری پیام تبریک صادر کرد.
  • فستیوال آکادمی فوتبال فرزندان کارکنان فولاد مبارکه به میزبانی مجموعه فردوس اصفهان برگزار شد.

     

  • پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار به میزبانی شرکت سپهر فوم گیتی پسند اصفهان برگزار شد.

     

  • مراسم اعطاء احکام مسئولان انجمنهای جودو و تنیس روی میز هیات ورزش کارگری استان اصفهان برگزار شد

     

درخشش کارگران شرکت ذوب آهن اصفهان در مسابقات ایمیدرو
یکشنبه ۲۱ آبان ۱۴۰۲
0 نظر
416 بازدید

در پنجمین دوره مسابقات ذوب آهن اصفهان نایب قهرمان دوومیدانی ایمیدرو

ذوب آهن اصفهان در پنجمین دوره مسابقات دوومیدانی ایمیدرو بعد از تیم فولاد مبارکه با کسب ۴ مدال طلا و یک نقره در جایگاه دوم قرار گرفت و عنوان نایب قهرمانی را کسب نمود .

این مسابقات ۱۷ و ۱۸ آبان ماه به میزبانی فولاد خوزستان در شهر اهواز با حضور ۱۴ تیم از استان های اصفهان، یزد، تبریز، خوزستان، کرمان و ... برگزار گردید که با رقابت جوانمردانه ورزشکاران ذوب آهن اصفهان همراه بود .

اسامی مدال آوران و کادر تیم ذوب آهن اصفهان بدین شرح است :

رشته ۲۰۰ متر رده سنی زیر ۳۵ سال: مهرشاد طاهری مدال طلا
رشته ۱۵۰۰ متر رده سنی بالای ۴۵ سال: منصور دهقانی مدال طلا
رشته ۴۰۰۰ متر رده ۳۵ تا ۴۵ سال: داود شمس مدال طلا
رشته ۴۰۰۰ متر بالای ۴۵ سال: سعید همتیان مدال طلا
رشته ۲۰۰ متر بالای ۴۵ سال: احسان مرادمند مدال نقره
مجید خضریان سرپرست وسعید همتیان مربی این تیم بود . 

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر