• هلدینگ توکا فولاد قهرمان مسابقات تنیس روی میز بانوان کارگر کشور  در سال 98 شد.

     

  • نتایج هفته پنجم مسابقات والیبال قهرمانی کارگران استان اصفهان شهرک صفائیه

     

  • نتایج هفته دوم مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران استان اصفهان سه شنبه مورخه98/07/16

     

  • کسب مقام نایب قهرمانی ایران در مسابقات فوتبال 5 نفره  آسیا یی

     

  • دیدار از خانه سالمندان صادقیه به مناسبت گرامیداشت هفته سالمندان

     

  • صعود کوهنوردان باشگاه کارگران استان اصفهان(آقایان و بانوان) به قله لاسه سر فومن

     

  • اجرای زنگ ورزش و مسابقه طناب کشی بانوان بازنشسته به مناسبت هفته سالمند در ایستگاه های سلامت شماره 1 و 2 کارگران استان

     

  • نتایج روز اول مسابقات بسکتبال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 98

     

  •  نتایج مسابقات واترپلو قهرمانی زیر 12 سال استان اصفهان در سال 98

     

  • نتایج هفته چهارم مسابقات لیگ والیبال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 98

     

  • ورزش صبحگاهی کارکنان نیروگاه اصفهان  گرامیداشت هفته دفاع مقدس برگزار شد

     

  • هفتمین دوره مسابقات شطرنج کارکنان نیروگاه اصفهان به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس  اول مهرماه برگزار شد

     

  • نتایج روز سوم مسابقات فوتبال قهرمانی کارگران استان اصفهان 98/07/09

     

  • صعود گروه کوهنوردی باشگاه کارگران استان اصفهان (آقایان و بانوان) به قله سهند گرامیداشت هفته دفاع مقدس

     

  • بخشنامه مسابقات کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 98

     

  • مراسم قرعه کشی مسابقات لیگ فوتسال قهرمانی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  • درخشش نمایندگان استان اصفهان در مسابقات دو و میدانی کارگران کشور

     

  • هفته دفاع مقدس گرامی باد

     

  • باشگاه کارگران نجف آباد میزبان ویژه برنامه های دفاع مقدس شهرستان

     

  • مراسم تجلیل از نفرات برتر مسابقات تنیس شرکت مپنا برگزار شد

     

مسابقات والیبال نوجوانان دختر شهرستان فلاورجان گرامیداشت دهه کرامت
سه شنبه ۰۸ مرداد ۱۳۹۸
0 نظر
88 بازدید

مسابقات والیبال نوجوانان دختر شهرستان فلاورجان  گرامیداشت دهه کرامت دهه اول مرداد ماه  با حضور۱۴تیم در سالن ورزشی دکتر برجیان حسین آباد شهرستان برگزار و در پایان پس از انجام ۲۶ مسابقه نتایج زیر حاصل شد:  
مقام اول تیم حسین آباد به مربی گری سرکار خانم زارع
مقام دوم تیم کارگران فلاورجان به مربی گری سرکار خانم اعرابی  
مقام سوم تیم گارماسه  به مربی گری سرکار خانم استکی
مقام چهارم تیم ابریشم به مربی گری سرکارخانم زارع

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر