• گروه کوهنوردی شرکت اتوبوس رانی اصفهان و حومه به قله 2520 متری لاوه صعود کرد

     

  • مسابقات تنیس روی میز کارکنان هلدینگ توکا فولاد برگزار شد

     

  • ذوب آهن قهرمانی  مسابقات دو و میدانی کارگران  کشور  در بخش بانوان را کسب کرد

     

  • 100 برنامه فرهنگی ورزشی به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک  فجر برگزار می شود

     

  • از برگزارکنندگان پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار تقدیر گردید

     

  • زنگ دوچرخه سواری کارکنان در شرکت فولاد گستر آتیه سپاهان برگزار شد

     

  • مراسم عزاداری با حضور پرشور کارکنان عزادار درمجتمع فولاد امیر کبیر شهرستان کاشان برگزار شد

     

  • مراسم پایانی مسابقات شرکت آبنوس گیتی پسند در استان اصفهان برگزار شد

     

  • مسابقات تنیس روی میز کارکنان آقا در هلدینگ توکا فولاد برگزار می گردد

     

  • جوایز هفته سوم جایزه باران ورزشی گیتی پسند با مشخص شدن افراد برتر توزیع گردید
  • مسابقه ضربه امتیازی فوتبال کارکنان گروه صنایع گیتی پسنددر شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان برگزار شد

     

  •  

     

  • پیام تسلیت مهندس محمود امدادیان به مناسبت درگشت مرحوم بابادی

     

  • هفته بیست و دوم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کاردر استان اصفهان به میزبانی خمینی شهر برگزار شد

     

  • استان اصفهان قهرمان مسابقات انفرادی دارت کارگران کشور در سال 99 شد

     

  • همایش پیاده روی پرسنل شرکت فولاد گستر آتیه سپاهان برگزار شد

     

  • جوایز هفته دوم طرح جایزه باران ورزشی در گروه صنایع گیتی پسند برگزار گردید

     

  • جوایز هفته اول جایزه باران ورزشی کارکنان گرو صنایع گیتی پسند اصفهان اهداء گردید

     

  • حمید نژاد اکبر کوهنورد باشگاه کارگران اردستان به قله کرکس صعود کرد
  • طرح جایزه باران در باشگاه گیتی پسند اصفهان اجرا می شود

     

سومین دوره مسابقات دارت مجازی کارگران کشور بمناسبت هفته تربیت بدنی برگزار شد
شنبه ۱۰ آبان ۱۳۹۹
0 نظر
164 بازدید

سومین دوره مسابقات دارت مجازی کارگران کشور بمناسبت هفته تربیت بدنی وورزش با همکاری فدراسیون ورزش کارگری (کمیته دارت) و انجمن دارت جمهوری اسلامی ایران و شرکت شاهرود کارکیا به جهت مقابله با ویروس کرونادر سطح کشور برگزار گردید تعداد  72 آقا و 42 خانم از استانهای سراسر کشور در این دوره از مسابقات حضور یافتند  
این مسابقات که  بصورت گروهی حذفی و در 16 گروه  انجام و دو نفر برتر هر گروه به مرحله حذفی راه یافتند
چهار بازیکن  خانم راه یافته به مرحله نهایی خانمها آذر شاکریان از چهار محال بختیاری، محبوبه کارگر از استان یزد ، مهتاب صادقی از کهکیلویه و بویر احمد ، بنت الزهرا گریوانی از خراسان شمالی ودر مسابقات رده بندی   مهتاب صادقی از سد محبوبه کارگر گذشت و بنت الزهرا گریوانی  آذر شاکریان را مغلوب کرد و راهی مرحله فینال شدند  در فینال مهتاب صادقی بر بنت الزهرا گریوانی پیروز شد و قهرمان مسابقات گردید   
آقایان راه یافته به مرحله نهایی علیرضا ایزدی از استان اصفهان ، رضا محمدی از خراسان جنوبی ،رامین ناصری از استان اردبیل ، محمد علی فرقانی از استان یزد بودند که در مسابقات نیمه نهایی رامین ناصری در برابر محمد علی فرقانی به پیروزی رسید و رضا محمدی علیرضا ایزدی را از پیش رو برداشت و به مرحله فینال رسیدند ودر فینال رامین ناصری در یک بازی نزدیک وبسیار عالی  رضا محمدی را مغلوب و قهرمان مسابقات گردید

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر