• شرکت سوره مقام دوم مسابقات فوتبال روی میز بانوان قهرمانی کارگران کشور را کسب کرد

     

  • خمینی شهر قهرمان اولین دوره مسابقات وزنه برداری پیشکسوتان کارگر استان اصفهان شد

     

  • توکا فولاد قهرمان مسابقات انتخابی تنیس روی میز بانوان استان اصفهان شد

     

  • بخشنامه مسابقات تنیس روی میز قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال  98

     

  • بخشنامه مسابقات بسکتبال سه نفره انتخابی کارگران استان اصفهان در سال 98

     

  • باشگاه کارگران فلاورجان مقام دوم مسابقات والیبال نوجوانان دختر شهرستان فلاورجان  گرامیداشت دهه کرامت را کسب کرد

     

  • پیام تبریک به مناسبت درخشش جهانی کارگران استان اصفهان

     

  • درنا قهرمان مسابقات جودو  کارگران استان اصفهان شد

     

  • بخشنامه اولین دوره مسابقات  لیگ والیبال قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 98

     

  • صعود گروه کوهنوردی باشگاه کارگران استان اصفهان(آقایان و بانوان) به قله کرکس نطنز

     

  • مسابقه انتخابی دو صحرانوردی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  • بخشنامه مسابقات وزنه برداری پیشکسوتان کارگر استان اصفهان در سال 98

     

  • بخشنامه مسابقات جودو قهرمانی کارگران استان اصفهان در سال 98

     

  • مسابقات انتخابی دو و میدانی بانوان قهرمانی کارگران استان اصفهان برگزار شد

     

  • مراسم تجلیل از ورزشکاران مدال آور مسابقات جهانی کارگران اسپانیا برگزار شد

     

  • حضور طلایی ورزشکاران کارگر اصفهان در مسابقات جهانی اسپانیا

     

  • افتخار آفرینی ورزشکاران اصفهان و عضو تیم ملی کارگران ایران در مسابقات جهانی کارگران اسپانیا

     

  • مسابقات بدمینتون فرندان کارگر(استعدادیابی دختران 12 الی 15 سال) برگزار شد

     

  • اصلاحیه بخشنامه دومین دوره لیگ فوتسال کارگران استان اصفهان

     

درنا قهرمان مسابقات جودو کارگران استان اصفهان شد
شنبه ۰۵ مرداد ۱۳۹۸
0 نظر
90 بازدید

مسابقات جودو قهرمانی کارگران استان اصفهان با شرکت 10 تیم و  85 ورزشکار در اوزان مختلف روز جمعه مورخه 98/05/04 در محل خانه جودو استان برگزار و در پایان تیمهای شرکت تولیدی درنا،ذوب آهن و فولاد مبارکه به ترتیب مقامهای اول تا سوم مسابقات را کسب کردند
نتایج و نفرات برتر در اوزان مختلف به شرح زیر می باشد
وزن به اضافه 100 کیلو گرم آقایان نیما پرهوده و رحمت عابدی مقامهای اول و دوم و آقایان روحالله بابایی و جواد سیدین نیاسوم مشترک
وزن منفی 100 کیلو گرمآقایان ایمان نیک اقبال و جواد مرادی مقامهای اول و دو م، مظاهر بهمن پور و یوسف باروتی مقام سوم مشترک را کسب کردند
منفی 90 کیلو گرم آقایان امید امیدی و مهدی عابدی مقامهای اول و دوم و آقایان  اسماعیل امینی و صادق سعیدیاننیا مقام سوم مشترک را کسب کردند
منفی 81 کیلو گرم آقایان امید توکلی و حمید قاعدی  بارده مقامهای اول و دوم و میلاد ایرانپور و مجید نقدی مقام سوم مشترک
منفی 73 کیلوو گرم آقایان جعفر مولایی و مهرداد رضایی مقامهای اول و دوم ،آقایان  ایمان هلاکویی و علیرضا پاپی مقام سوم مشترک
منفی 66 کیلو گرم آقایان مسعود احمدی و علیرضا کوهی به ترتیب مقامهای اول و دوم ،آقایان ابراهیم کیانی و احمد هاشمی سوم مشترک
منفی 60 کیلو گرم آقایان حمید رضا پاپی و محمد رضا نصوحی.به ترتیب مقامهای اول و دوم ،آقیان علیرضا صادقی پور و حسنعلی صادقیان سوم مشترک
در پایان تیمهای درنا با 3 طلا 2 نقره و 1 برنز
ذوب آهن ب با 2 طلا و 1 برنز
فولاد الف با 1 طلا 3 نقره و یک برنز مقامهای اول تا سوم مسابقات را کسب کردند

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر