• دومین جلسه هم اندیشی انجمن رزمی کارگری استان اصفهان به صورت وبینار برگزار شد

     

  • دیدار با جانباز 70 درصد جنگ تحمیلی همزمان با گرامیدشت هفته دفاع مقدس

     

  • اولین روز مسابقات مدیران گروه صنایع گیتی پسند اصفهان برگزار شد

     

  • مراسم تجلیل از ورزشکاران قایقرانی در آبهای خروشان در باشگاه کارگران استان اصفهان  برگزار شد

     

  • هفته یازدهم پویش دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان به میزبانی آبفا برگزار شد

     

  • هفته دفاع مقدس گرامی باد

     

  •  آقایان مهندس امدادیان و عنایت رئیس محترم ورزش کارگران شهرستان کاشان دیدار کرند

  • جلسه هم اندیشی انجمن رزمی کارگری استان اصفهان برگزار شد

     

  • گروه کوهنوردی باشگاه کارگران استان اصفهان به قله 4040 شاهان کوه صعود کرد

     

  • آقایان امدادیان و علینقی رئیس محترم اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان شاهینشهر و میمه دیدار کردند

     

  • ورزش قایقرانی در آبهای آزاد توسط باشگاه کارگران استان اصفهان برگزار می شود

     

  • آغاز مجدد فعالیتهای ورزشی گروه صنایع گیتی پسند اصفهان از ابتدای مهرماه سال جاری

     

  • هفته دهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان به میزبانی شرکت میرکو برگزار شد

     

  • هفته دهم پویش ملی دوشنبه های ورزش و کار در استان اصفهان برگزار شد

     

  • همایش بزرگ در مسیر جاودانگی به میزبانی باشگاه کارگران شهرستان نجف آباد برگزار می گردد

     

  • مراسم کوهپیمایی کارگران شهرستان خور و بیابانک برگزار شد

     

مسابقات انتخابی تکواندو قهرمانی استان اصفهان در سال 98 برگزار شد
سه شنبه ۱۷ دى ۱۳۹۸
0 نظر
205 بازدید

مسابقات انتخابی تکواندو مردان قهرمانی کارگران استان اصفهان گرامیداشت  سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی روز دوشنبه مورخه 98/10/16 در محل خانه تکواندو استان اصفهان برگزار شد
این مسابقات در دو بخش مبارزه و پومسه با شرکت 40 ورزشکار برتر این رشته در استان اصفهان  برگزار شد
در بخش مبارزه ورزشکاران در چهار وزن المپیکی منفی 58،منفی68،منفی 80 و مثبت 80 کیلو و در بخش پومسه در سه رده سنی 25 الی 30،31 الی40 سال و 41 سال به بالا به رقابت پرداختندو در پایان و در بخش مبارزه
منفی 58 آقایان
مهدی زالی و هومن رحیمی مقامهای اول و دوم
منفی 68 آقایان
محمد سعید طالبی،مهدی کیانی، به ترتیب مقامهای اول و دوم و مصطفی معصومی و محمد حیدر زاده مقام سوم مشترک
منفی 80 آقایان
مجتبی مختاری ،بهمن اسماعیلی به ترتیب مقامهای اول و دوم و مرتضی بهمن زاده و محمود فتحیان  مقامهای  سوم مشترک
مثبت 80 آقایان
ابوالفضل راستگو ،محمد مهدی حلاج زارع مقامهای اول و دوم و محمد سلیمانی و رسول مسعودی مقامهای سوم مشترک را کسب کردند
در بخش پومسه و در رده سنی 25 الی 30 سال آقایان
ناصر جعفری و مجتبی بهارلویی مقامهای اول و دوم  و  محمد امین سلیمانی و محمد رضا هاشمیان مقامهای سوم مشترک را کسب کردند
رده سنی 31 الی 40 سال آقایان
فرشاد قلی پور و عبدالله حسینی مقامهای اول و دوم و بهمن مسعودی و ناصر معنوی مقامهای سوم مشترک را کسب کردند
رده سنی 41 سال به بالا
رسول متین فر و محسن شاهپیری مقامهای اول و دوم و فرزاد امیر کاوه و ابوالقاسم قائدی مقام سوم مشترک را کسب کردند
در پایان تیمهای آکادمی قهرمان پرور سلمان بهشتی،کارگران کاشان و فولاد مبارکه مقامهای اول تا سوم تیمی این رقابتها را کسب کردند
در پایان این رقابتها  از نفرات و تیمهای برتر با اهداءکاپ،لوح ،مدال و جوایز از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر